Podmínky ankety

Pořadatel
Anketu Elektromobil Roku na stránce ElektromobilRoku.cz pořádá vydavatelství  24net, s. r. o. prostřednictvím webového portálu fDrive.cz.

Partneři
Generálním partnerem ankety Elektromobil Roku 2022 v České republice je skupina PRE.
Partnerem ankety je také pojišťovna Allianz.

Hlasování
Hlasovat o nejoblíbenější elektrifikovaná vozidla v anketě Elektromobil Roku 2022 je možné na stránce www.elektromobilroku.cz v termínu od 16. 11. 2022 do 16. 12. 2022.

Hlasování probíhá ve třech hlavních kategoriích a dvou podkategoriích.

Hlavní kategorie:

 1. Malé, střední elektromobily a sedany – do uvedené kategorie jsou zařazeny automobily zejména typu hatchback, liftback, sedan a kupé
 2. Velké elektromobily a SUV – do uvedené kategorie jsou zařazeny automobily zejména typu crossover, SUV,  MPV a kombi
 3. Elektrické užitkové vozy

Podkategorie:

 1. Plug-in hybrid
 2. Mobilní aplikace automobilky

Každý hlasující vybere jedno vozidlo v každé kategorii a jednu aplikaci. Každý může v anketě hlasovat jen jednou.

Pořadatel ankety neručí za správné doručení odpovědi z vyplněné ankety a vyhrazuje si právo ve sporných případech rozhodovat dle vlastního uvážení s konečnou platností.

Trvání soutěže a losování

Soutěžní anketa trvá od 16. 11. 2022 do 16. 12. 2022. Výsledky ankety budou po skončení hlasování zveřejněny na stránce ElektromobilRoku.cz a na fDrive.cz.

Po ukončení ankety proběhne losování výherců z řad hlasujících. Vylosovaní výherci budou následně kontaktování e-mailem. Převzetí a vrácení výher (zapůjčených vozů) se uskuteční osobně v Praze, nebude-li dohodnuto jinak. Pokud výherce nebude vyvíjet aktivitu směřující k převzetí výhry, ztrácí nárok na její převzetí.

Ceny pro hlasující

Ceny pro hlasující v anketě Elektromobil Roku 2022 jsou následující:

 • Opel Mokka-e s čipem PRE na týden
 • EQB od Mercedes-EQ s nabíjecí kartou Mercedes me Charge na týden
 • Volkswagen ID. 5 na týden
 • Peugeot e-Rifter GT na týden
 • Citroën ë-C4 na týden
 • MG EHS na víkend
 • Hyundai Ioniq 5 na víkend
 • Kia Niro EV na víkend
 • Volvo C40 Recharge na víkend

Ceny není možné vymáhat soudní cestou a požadovat náhradní plnění.

Podmínky

Účastí v soutěži vyjadřuje každý účastník souhlas s obecnými pravidly spotřebitelských soutěží pořádaných společností 24net, s. r. o., ze kterých mimo jiné vyplývá, že do ankety se může přihlásit každá fyzická osoba starší 18 let, s výjimkou zaměstnanců pořadatele, partnerů ankety a jejich rodinných příslušníků.

Zapojením do ankety účastník také souhlasí se zásadami ochrany a zpracování osobních údajů společnosti 24net, s. r. o. Zjednodušeně řečeno účastník souhlasí se zpracováním osobních údajů Pořadatelem za účelem jejich využití pro reklamní účely Pořadatele, zejména pro zveřejnění jména, příjmení a adresy, fotografie nebo videa v seznamu výherců soutěže.

Na závěr si Pořadatel vyhrazuje právo soutěž zkrátit, prodloužit, přerušit nebo zrušit, jakož i změnit její pravidla. Jakoukoli změnu pravidel nebo zrušení ankety oznámí Pořadatel na internetových stránkách ElektromobilRoku.cz a fDrive.cz.

 

Generální partner

Partner

Organizuje

za podpory Asociace pro elektromobilitu České republiky