Podmínky ankety

Pořadatel
Anketu Elektromobil Roku na stránce ElektromobilRoku.cz pořádá vydavatelství  24net, s. r. o. prostřednictvím webového portálu fDrive.cz.

Partneři
Generálním partnerem ankety Elektromobil Roku 2023 v České republice je skupina PRE.
Hlavním partnerem
ankety je ČSOB Leasing.

Hlasování
Hlasovat o nejoblíbenější elektrifikovaná vozidla v anketě Elektromobil Roku 2023 je možné na stránce www.elektromobilroku.cz v termínu od 10. 11. 2023 do 31. 12. 2023.

Hlasování probíhá ve pěti hlavních kategoriích a dvou vedlejších kategoriích.

Hlavní kategorie:

  1. Malý (městský) elektromobil
  2. Střední elektromobil
  3. Rodinný elektromobil
  4. Prémiový elektromobil
  5. Užitkový elektromobil

Vedlejší kategorie:

  1. Plug-in hybrid
  2. Čtenářská kategorie

Každý hlasující vybere jedno vozidlo v každé kategorii. Každý může v anketě hlasovat jen jednou.

Pořadatel ankety neručí za správné doručení odpovědi z vyplněné ankety a vyhrazuje si právo ve sporných případech rozhodovat dle vlastního uvážení s konečnou platností.

Trvání soutěže a losování

Soutěžní anketa trvá od 10. 11. 2023 do 31. 12. 2023. Výsledky ankety budou po skončení hlasování zveřejněny na stránce ElektromobilRoku.cz a na fDrive.cz.

Po ukončení ankety proběhne losování výherců z řad hlasujících. Vylosovaní výherci budou následně kontaktování e-mailem. Pokud výherce nebude vyvíjet aktivitu směřující k převzetí výhry, ztrácí nárok na její převzetí.

Ceny pro hlasující

Ceny pro hlasující v anketě Elektromobil Roku 2023 jsou následující:

  • 3x roční dálniční známka
  • výpůjčka Kia Niro EV na týden

Ceny není možné vymáhat soudní cestou a požadovat náhradní plnění.

Podmínky

Účastí v soutěži vyjadřuje každý účastník souhlas s obecnými pravidly spotřebitelských soutěží pořádaných společností 24net, s. r. o., ze kterých mimo jiné vyplývá, že do ankety se může přihlásit každá fyzická osoba starší 18 let, s výjimkou zaměstnanců pořadatele, partnerů ankety a jejich rodinných příslušníků.

Zapojením do ankety účastník také souhlasí se zásadami ochrany a zpracování osobních údajů společností 24net, s. r. o. Zjednodušeně řečeno účastník souhlasí se zpracováním osobních údajů Pořadatelem za účelem jejich využití pro reklamní účely Pořadatele, zejména pro zveřejnění jména, příjmení a adresy, fotografie nebo videa v seznamu výherců soutěže.

Na závěr si Pořadatel vyhrazuje právo soutěž zkrátit, prodloužit, přerušit nebo zrušit, jakož i změnit její pravidla. Jakoukoli změnu pravidel nebo zrušení ankety oznámí Pořadatel na internetových stránkách ElektromobilRoku.cz a fDrive.cz.

 

Generální partner

Hlavní partner

Organizuje